Lil-a Restaurant
 
 
Tekelli Mah. No:1 Uçhisar 50240
Nevşehir / Turkey
Phone: + 90 (384) 219 2220
Fax: + 90 (384) 219 2444
E-Mail: [email protected]
   
© 2001 – 2015 LIL'A RESTAURANT
All rights are reserved to Indigo Group
Turizm ve Ticaret AS.
 
Lil-a Restaurant is a proud member of
 
 
Our main website keywords; Restaurant Cappadocia, Restaurant Kapadokya, Restoran, Alakart Restaurant Kapadokya, Alakart Restoran, Brunch Kapadokya, Catering Kapadokya, Uchisar Kapadokya, Modern Turk Mutfagi, Geleneksel Kapadokya Yemekleri, Kapadokya Lezzetleri, Kapadokya Şarapları, Yemek Dersi, Gurme, Restaurant Rezervasyon Kapadokya, Yemek Turları Kapadokya. Kapadokya.
HOME
VADİDE KAHVALTI / ÖĞLE YEMEĞİ
Bu Kahvaltı ve Öğle Yemeği organizasyonlarımız Kapadokya'nın en eşsiz ve doğal vadilerinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle Kahvaltı sıklıkla Sıcak Hava Balonlarının indiği vadilerde hazırlanıp servis edilmektedir.

Öğle yemekleri isteğinize göre zengin bir barbeküden ya da özel hazırlanmış set menülerden oluşmaktadır. İsterseniz "Batı Tarzı" (Restoran oturma düzeni) ya da "Oryantal" (halı ya da kilim üstünde yer sofrası). Son golf topuna vurduktan sonra mükellef bir barbekü fikrine kim hayır diye bilir ki?
Romantik akşam yemekleri unutulmaz bir akşam yemeği geçirmek isteyen çiftlere özel organize edilmektedir.

GALA YEMEĞİ
Gala Yemekleri Kapadokya'da yer alan en özel organizasyonlardır. Bizler "kalite" ve "deneyimi", detaylara verdiğimiz önem ile birleştirmekteyiz. Ödüllü Şefimiz tarafından hazırlanan Özel Menü, profesyonel takımımızca servis edilmektedirler. İçerisinde Sema gösterisinden, canlı müziğe, danstan, kokteyle çeşitli sürprizlerin yer aldığı unutulmaz davetler organize etmek her zaman mümkündür.